Agnieszka Kasprzyk, Założycielka firm JobHunter oraz Business Coach Agnieszka Kasprzyk. Certyfikowany coach w International Coaching Community (ICC) z ponad 10-letnim doświadczeniem w HR, i 5-letnim w prowadzeniu swoich firm (1300 godzin coachingu). Specjalizuje się w coachingu przedsiębiorczości i coachingu kariery. Prowadziła coaching dla managerów takich organizacji jak m.in.: TNT Express Worldwide, Grupa Bunge/Olvit, Adamed, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Polish Energy Partners S.A., Saturn Management Sp. z o.o.

Manager personalny z kilkunastoletnią praktyką tworzenia miękkich i twardych procesów HR, najczęściej w firmach produkcyjnych: Gardner Poland – branża motoryzacyjno-lotnicza, Trefl SA – branża edukacyjna, Pomorskie Towarzystwo Leasingowe – branża usług finansowych. Tworzyła i z sukcesem wdrażała wszystkie procesy HR, od kadrowo-prawnych po „Zarządzanie Przez Wartości”. Skutecznie prowadziła negocjacje z kilkoma Związkami Zawodowymi.
Psycholog organizacji i zarządzania po Uniwersytecie Gdańskim, Manager Personalny po podyplomowych studiach Politechniki Gdańskiej oraz z tytułem MBA Pomorskiej Agencji Rozwoju. Członek-założyciel Izby Coachingu, Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej w latach 2009-2011. Pomysłodawczyni inicjatyw non profit związanych z rozwojem kompetencji coachingowych m.in. Grupy Coachingowej inTandem, Action Learning dla Rozwoju Przedsiębiorczości. Superwizor grupy mentorów przedsiębiorczości w Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Naszą misją jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw w Polsce poprzez głęboki, ekologiczny i efektywny rozwój jej Liderów  m.in. business coachingiem, warsztatami Action Learning czy mentoringiem przedsiębiorczosci.

Wybierają nas Ci, którzy chcą mieć wpływ. Na świat. Na siebie.

 

Comments are closed.