Tym razem napiszę o wydarzeniu, które nie jest ściśle związane z business coachingiem, ale od dawna było moim marzeniem, nie tylko zawodowym: stworzyć konferencję TEDx! Dla niewtajemniczonych, którzy jeszcze nie zachorowali na uzależnienie od 18-sto minutowych, inspirujących wykładów czołowych myślicieli, przedsiębiorców i naukowców na świecie, odeślę do strony www.ted.com , tam się wszystko zaczyna. Konferencja, choć jest skrótem od Technology, Entertainment and Design, nie ogranicza się jedynie do technologii, rozrywki czy pięknego projektowania. W naszym przypadku obejmie ideę i praktykę Kreatywności, zwłaszcza tej w naszej zwykłej/niezwykłej codzienności.

Dodatkową przyjemnością w organizowaniu i sponsorowaniu tego wydarzenia jest fakt pracy w rewelacyjnym zespole studentów psychologii SWPS Sopot: Małgorzaty Jarosz, Pauliny Pietruszyńskiej, Agaty Kotowskiej, Martyny Nowińskiej i Wojciecha Westera. To właśnie Oni przygotowują aplikację, dzięki której otrzymamy oficjalna zgodę Fundacji TED na organizację wydarzenia, oni tworzą strategie marketingowe i komunikacyjne, które później realizują, oni pilnują finansów, budżetów, uczą się negocjować i wymieniać różne dobra w barterze. Tworzą profesjonalne procesy rekrutacyjne dla wolontariuszy i uczestników. Czytają masę lektur biznesowych, pilnują poprawności faktur czy przecinków w tekstach na Facebooku ( możecie nas znaleźć tu https://www.facebook.com/TEDxSWPSSopot ) i porozmawiać z nami bezpośrednio na Uczelni, SWPS Sopot, ul. Polna 16/20 pok. 203!

Gratuluję Im w pstepów i błyskawicznego rozwoju i jednocześnie bardzo serdecznie zapraszam do współudziału w tworzeniu konferencji o  Ideach wartych głoszenia!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>