Przy współpracy z moją ulubioną firmą szkoleniową, Grupą ODiTK (Óśrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego) ubiegamy się o dotację na duży projekt odnowy/wzmocnienia małych i średnich firm. Gorąco zapraszam do złożenia listu intencyjnego, aby dostać się do grona tych, którym zależy na doskonaleniu pracowników i siebie samych:

Szczegóły:

NOWY START DLA TWOJEJ FIRMY

 

kompleksowy program doskonalenia rozwoju firm

bezpłatne szkolenia dla właścicieli i pracowników firm

Szanowni Państwo, wraz partnerem projektu firmą Job Hunter z Gdańska, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym projekcie szkoleniowym, który powstał z myślą o właścicielach lub pracownikach mikro i małych firm, które chciałyby zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne dla wszechstronnego rozwoju firmy.

Na podstawie doświadczeń naszej firmy oraz ogólnopolskiego badania potrzeb szkoleniowych w sektorze mikro i małych firm przygotowaliśmy szeroki pakiet kompleksowych szkoleń  dotyczących aspektów: finansowo- księgowych, marketingowych, przetargowych i zarządczych.

Dodatkowo projekt zakłada wsparcie indywidualne uczestników w postaci coachingu oraz grupowe zajęcia dotyczące rozwiązywania problemów firm wg. metodologii action learningu.

Dlaczego warto się do nas zgłosić …

 

 • Proponujemy unikalne programy szkoleń dopasowane do potrzeb uczestników na każdym poziomie zaawansowania
 • Wysokiej klasy specjalistów – trenerów, coachów, którzy w swojej karierze zrealizowali tysiące dni szkoleniowych dla zróżnicowanych grup odbiorców, posiadających także doświadczenie w szkoleniu trenerów.

 

 • Zajęcia prowadzone metodami interaktywnymi i aktywizującym uczestników szkoleń, w tym praca w grupach 5 os. metodą action learning. Metoda wykorzystuje wiedzę, doświadczenia i potrzeby uczącego się, współuczestników i coacha. Uczestnik procesu, początkujący przedsiębiorca, dzięki tej metodzie nie tylko uczy się od coacha/moderatora, ale i od innych uczestników grupy, co owocuje platformą wymiany wiedzy, doświadczeń, pomysłów, życzliwej acz uczciwej informacji zwrotnej oraz stanowi bazę do kreatywnego rozwiązywania bieżących problemów  przedsiębiorców. Zajęcia będą prowadzone przez  partnera projektu  Job Hunter Agnieszka Kasprzyk.

 

 • Indywidualne podejście do klienta poprzez realizację coachingu biznesowego, który skupia się  na zindywidualizowanych potrzebach i celach klienta. Zajęcia będą prowadzone przez  partnera projektu Job Hunter Agnieszka Kasprzyk.

 

 • Bezpłatny kurs o wartości rynkowej ok. 20 tyś zł
 • Weekendowe zajęcia na terenie Trójmiasta oraz dofinansowanie do dojazdu dla osób z województwa pomorskiego

 

 

 

 

 

 

Kto może wziąć udział

W szkoleniach mogą uczestniczyć wszyscy, którzy:

 • Chcieliby nabyć nowe kompetencje i poszerzyć swoją wiedzę
 • Zameldowani w województwie pomorskim
 • Prowadzący własną działalność gospodarczą lub
 • Zatrudnieni są w mikro, małym przedsiębiorstwie  i zajmują się m.in.:

 

 • Projektowaniem graficznym
 • Projektowaniem architektonicznym
 • Projektowaniem wnętrz
 • Projektowaniem przemysłowym
 • Produkcją medialną
 • Tworzeniem oprogramowania
 • Rzemiosłem artystycznym
 • Inna działalnością twórczą

 

 

Koszt Udziału

 

Szkolenia są BEZPŁATNE, w 100% finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

programy

 

Proponujemy Państwu udział w następujących szkoleniach do wyboru :

 

 1.        Negocjacje z perspektywy sprzedawcy i kupującego –poznanie narzędzi, które rozwijają umiejętność dochodzenia do porozumienia, ale równocześnie pokazują błędy, które są bardzo często popełniane, gdy próbujemy zaangażować innych do współdziałania przy realizacji naszych celów, i które w efekcie przekreślają całkowicie szansę na sukces.

II.          Finanse w małej firmie –  poznanie mechanizmów kształtujących finanse firmy, a także ich wpływ na  funkcjonowanie podmiotu gospodarczego. Aspekty zarządzania finansowego  przedstawione zostaną w dwóch perspektywach czasowych: krótko i długoterminowej.

 1.        Prawo autorskie, umowy, certyfikaty, pozwolenia –poznanie zasad obrotu różnego rodzaju utworami adresowane do wszystkich podmiotów, które zainteresowane są należytym zabezpieczeniem swoich praw.
 2. E-marketing-  poznanie zalet i wad Internetu jako medium komunikacyjnego, rodzajów i form reklamy w Internecie, zasad planowania kampanii reklamowej, form reklamy i promocji  tj: mailing, reklama display, adwords, programy afiliacyjne, blogi, fora dyskusyjne.
 3. Budowanie strategii marketingowej MMP (z elementami PR osobistego)-poznanie poszczególnych etapów budowania strategii marketingowej tj: wybór rynku, metod postępowania, instrumentów działania oraz typologii strategii marketingowych;
 4. VI.               Nie taki przetarg straszny – czyli jak zdobywać zlecenia – ogólne zasady reżimu prawa zamówień publicznych (obowiązek stosowania ustawy, definicja zamówienia publicznego, omówienie podstawowych zasad prawa zamówień publicznych), tryby udzielania zamówień publicznych, środki zaskarżenia;
 5. VII.             Podstawy księgowości dla mikro i małych przedsiębiorców  poznanie  umiejętności gromadzenia dokumentów i przygotowywania ich do dekretacji, ujmowania danych w ewidencji finansowo – księgowej na podstawie wcześniej skontrolowanych i zadekretowanych dokumentów, sporządzania zestawień dotyczących regulowania rozrachunków, prowadzenia ewidencji analitycznej zapasów i środków trwałych, nadzorowania terminów spłat zobowiązań oraz regulowania należności i roszczeń, posługiwania się dokumentami księgowymi i urządzeniami ewidencyjnymi, sporządzania prostego sprawozdania finansowego, wykonywania pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej;
 6. VIII.           Zarządzanie zespołami w małych firmach- Psychologia działania zespołu, modele komunikacji i współpracy w zespole, wykorzystanie modeli komunikacji i współpracy dla budowania skuteczności działania zespołu, bariery i trudności utrudniające efektywną komunikację i współpracę w zespole, metody identyfikacji i eliminacji ryzyk i przeszkód w efektywnym działaniu zespołu, fazy tworzenia i pracy zespołu według Tuckmana oraz charakterystyka współpracy zespołowej na poszczególnych etapach;

Dlaczego  Szkolenia w Oditku…

 

Od ponad 30 lat zajmujemy się szkoleniami i doradztwem dla biznesu, każdego roku wspieramy rozwój ponad 500 firm. Służymy także naszą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem w bataliach
o dofinansowanie na projekty szkoleniowo-doradcze. W efekcie naszych starań pozyskaliśmy i co ważne zrealizowaliśmy dla naszych klientów 26 projektów o łącznej wartości ponad 60 mln zł.

 

Projektami dofinansowanymi objęliśmy ponad 700 firm i ponad 10 000 ich pracowników. Miały
one charakter ogólnopolski, obejmowały szeroki zakres merytoryczny i były realizowane dla klientów                z różnych branż. Wszystkie zrealizowane przez nas projekty zakończyły się sukcesem, co przyczyniło się do uzyskania przez naszych klientów wymiernych korzyści biznesowych.

Dzięki naszemu interdyscyplinarnemu zespołowi trenerów biznesu i profesjonalnych koordynatorów możemy pochwalić się ponad 90% poziomem satysfakcji z uczestnictwa w szkoleniach realizowanych
ze współfinansowaniem Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Partner projektu: job hunter agnieszka kasprzyk

 

Naszą misją jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw w Polsce poprzez głęboki, ekologiczny i efektywny rozwój jej Liderów, realizując m.in. business coaching, warsztaty Action Learning czy mentoring przedsiębiorczości.

Trenerką prowadząca zajęcia coachingowe i action learning  będzie Agnieszka Kasprzyk , właścicielka firm Bussiness Coach oraz JobHunter, wchodzących w skład Grupy Coachingowej inTandem, która jest szybko rozwijającą się firmą coachingową zrzeszającą certyfikowanych coachów International Coaching Community, International Coach Federation i Team Coaching International.

 

 

 

 

Zapraszamy Do Kontaktu

 

Monika Kuligowska

Project Manager

 

 

  tel. 58 326 24 58

e-mail: mkuligowska@oditk.pl

 

 

 

 

                                                     

 

 

Referencje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze osiągnięcia i partnerzy:

Dwukrotnie otrzymaliśmy certyfikat „Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości”.

W 2008 roku zostaliśmy uznani najwyżej cenionym partnerem szkoleniowym Philips w Polsce.

Trzykrotnie otrzymaliśmy
Medal Europejski.

Nagroda przyznawana przez Grupę ODiTK.

 

Współpraca i partnerstwo przy projektach dofinansowanych z Unii Europejskiej

 

Członkostwo i partnerstwo
z Fundacją Korporacyjnej Odpowiedzialności Społecznej.

Partnerstwo ze Stowarzyszeniem Project Management Polska.

Członkostwo i partnerstwo
z Business Centre Club.

Członkostwo w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych.

 

Członkostwo
w International Group
of Controlling.

Partnerstwo z
The Association of Chartered Certified Accountants.

Współpraca z Centrum Edukacji Logistycznej Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Współpraca z Controller Akademie
w Gauting k/Monachium.

 

Współpraca z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu.

Partner Ogólnopolskiego Seminarium Biznesu i Nowych Technologii, Politechnika Gdańska.

Partner Konkursu

„Grasz o staż”.

Partner Konkursu Karole,

Politechnika Gdańska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AA DESIGN . ACTIA FORUM . ADB POLSKA . AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA  . AGI MEDIA WARSZAWAAGORA . ALCATEL POLSKA . ALFA LAVAL POLSKA . ALIOR BANK . ALSTOM POWER . ALTADIS POLSKA . AMERICAN RESTAURANTS . AMSANTALIS POLAND . APSYS POLSKA . ARGO . ARMET BIS . ASSECO POLAND . ASTE . ASTRAZENECA PHARMA POLAND . ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe . AVON OPERATIONS POLSKA . AXA POLSKA . BALEX METAL .  BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO . BANK MILLENNIUM . BANK POCZTOWY . BANK SPÓŁDZIELCZY W SUWAŁKACH . BANK ZACHODNI WBK . BARRY CALLEBAUT MANUFACTURING POLSKA . BE Group . BIBUS MENOS . BIURO PROJEKTOWANIA SYSTEMÓW CYFROWYCH . BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA KOMUNALNEGO . BORGA HALE . BRE BANK . BROWAR BELGIA . BROWAR VAN PUR . BSH . BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO . BUDIMEX DROMEX . BUDIMEX . BUDMAX . C. HARTWIG GDYNIA . CEDAT . CEMET . CEMEX . CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED . CIECH . COMMERCIAL UNION POLSKA . CRC COMMUNICAID . DELAVAL OPERATIONS . DELAVAL . DESTYLARNIA SOBIESKI SPÓŁKA AKCYJNA W STAROGARDZIE GDAŃSKIM . DHL GLOBAL FORWARDING . DOM FINANSOWY QS . DONAKO . DOUGLAS POLSKA . DPD POLSKA . DR JOSEF RAABE SPOŁKA WYDAWNICZA . DSG-CANUSA POLSKA . DÜRR POLAND . EKO HOLDING . EKOLAN . ELAVON MERCHANT SERVICES . ELBUD KATOWICE . ELTEL NETWORKS POLAND . ELTEL NETWORKS TELECOM . EMAX . EMPERIA HOLDING . ENERGA GDAŃSK Obsługa i Sprzedaż  . ENERGA OPERATOR . ENERGA . ENERGETYKA DWORY . ENERGOMONTAŻ PÓŁNOC . ENERGOPOMIAR – ENERGOPROJEKT KATOWICE . EPC . ERBE POLSKA . ERICSSON . ERNST & YOUNG . ESSILOR OPTICAL LABORATORY POLSKA . EURINTRADE POLSKA . EUROBANK . FABRYKA KOTŁOW RAFAKO . FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ FAMAK . FARM FRITES POLAND . FIRMA OPANIARSKA DĘBICA . FLEXLINK SYSTEMS . FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND . FORTIS BANK POLSKA . FOTA . FRANKE POLSKA . FRESH LOGISTICS . FRIGOGLASS . FUNDACJA BERTELSMANNA . GALPOSTER . GARDNER POLAND . GBPBP PROJPRZEM . GDAŃSKA STOCZNIA “REMONTOWA” IM. J. PIŁSUDSKIEGO . GDN AIRPORT SERVICES . GENERALI TU . GEOFIZYKA TORUŃ . GETIN BANK . GOODYEAR DUNLOP TIRES POLSKA . GRUPA KAPITAŁOWA PGNIG . GRUPA LOTOS . GRUPA ORKLA PRESS POLSKA . GRUPA SKOK . GRUPA ŻYWIEC . HEWELTT PACKARD COMPANY GLOBAL E-BUSINESS OPERATIONS . HISPANO-SUIZA POLSKA . HOCHTIEF POLSKA . HYDRO . VACUUM SA . IKEA RETAIL . INFORUM BUSINESS INTELLIGENCE DOMDATA . INFRA . ING BANK ŚLĄSKI . ING USŁUGI FINANSOWE . INTER MARINE . INTERNATIONAL PAPER KWIDZYN . INVEST COMFORT . INWEX . ISTA POLSKA . JABIL CIRCUIT POLAND . KAPENA . KEMIRA GROWHOW . KIMBALL ELECTRONICS POLAND . KLOSE CZERSKA FABRYKA MEBLI . KLOSE FABRYKA MEBLI . KLOSE GOŚCICIŃSKA FABRYKA MEBLI . KLOSE POMORSKA FABRYKA MEBLI . KODAL CENTRUM HYDRAULIKI SIŁOWEJ . KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO . KOMPANIA PIWOWARSKA . KORPORACJA BUDOWLANA DORACO . KPM MEBLE KŁODZKO . KRAFT FOODS . KRAJOWA IZBA ROZLICZENIOWA . KRONOPOL . KROSS . KUJAWSKA FABRYKA MANOMETRÓW KFM . KUTNOWSKIE ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA . LASY PAŃSTWOWE PP . LEROY MERLIN POLSKA . LIBELLA . LLOYD’S REGISTER POLSKA . LOT-USŁUGI LOTNISKOWE W GDAŃSKU . LSMW TOTAL LIFE SCIENCE SOLUTIONS ODDZIAŁ W POLSCE . LSMW TOTAL LIFE SCIENCE SOLUTlON . LU POLSKA . LUBUSKA WYTWÓRNIA WÓDEK GATUNKOWYCH POLMOS W ZIELONEJ GÓRZE . LUG . LUKAS BANK . M&S POMORSKA FABRYKA OKIEN . OKNA DREWNIANE .  MAAG GEAR ZAMECH . MALBORSKIE ZAKŁADY TECHNICZNE ORGANIKA . MASTERFOODS POLSKA . MASTERLlNK EXPRESS . MAWENT . MCI MANAGEMENT . MEBLOMAK . MEDANA PHARMA TERPOL GROUP . MEDIATEKA-MIEJSKA BIBILOTEKA PUBLICZNA . METSA TISSUE . MICHAEL HUBER POLSKA . MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE W CZĘSTOCHOWIE . MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI w m.st. Warszawie . MINIBIURO . MIROSŁAW GZELLA Z.P.U.H. . NARODOWY BANK POLSKI . NETIA . NETIA TELEKOM . NIEWIADÓW . NOTUS . NOVARTIS POLAND . NYBORG-MAWENT . NYCOMED PHARMA . OPEC GDYNIA . OPOCZNO . ORBIS . ORLEN . OSTRZESZOWSKIE ZAKŁADY CHEMII GOSPODARCZEJ POLLENA . OŚRODEK ROZOWOJOWO-WDROŻENIOWY LASÓW PAŃSTWOWYCH BEDOŃ . P&O NEDLLOYD POLSKA . PABIANICKIE ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE “POLFA” . PBE ELBUD W KATOWICACH . PBE ELBUD WARSZAWA . PBG . PBP ORBIS . PCC ROKITA . PEC w Malborku . PETRO ZACHÓD . PFIZER POLSKA . PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW . PGF . PGNiG . PHILIPS LIGHTING POLAND . PHILIPS LlGHTING FAREL MAZURY . PILKINGTON AUTOMOTIVE POLAND . PILKINGTON POLSKA . PIOTR I PAWEŁ . PIPELIFE POLSKA . PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE . PLANETA 11-MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA . PLATAN . PLIVA KRAKÓW . POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ . POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ HOLDING . POLBANK EFG EUROBANK ERGASIAS SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE . POLCARD . POLDANOR . POLFA WARSZAWA . POLFARMEX . POLIMEX-MOSTOSTAL . POLPHARMA BIURO HANDLOWE . POLSKA TELEFONIA CYFROWA . POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT . POŁUDNIOWY KONCERN ENERGETYCZNY . POŁUDNIOWY KONCERN WĘGLOWY . PORTA KMI POLAND . PORT-HOTEL . PPKS Gdańsk . PPUP POCZTA POLSKA . PPUP POCZTA POLSKA CENTRUM USŁUG KONCESJONOWANYCH . PRESSPUBLICA . PROFI CREDIT POLAND . PROVIDENT POLSKA . PRZEDSIĘBIORSTWA PRZEWOZU TOWARÓW PKS GDAŃSK-OLIWA . PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY KOPALŃ PEBEKA . PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI RUROCIĄGÓW NAFTOWYCH “PRZYJAŹŃ” . PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE “ZIOŁOLEK” . PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNO KOSMETYCZNE OCEANIC . PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIOWE MORS . PSE CENTRUM . PSE OPERATOR . PSE . PSE ZACHÓD . PZU . RAIFFEISEN BANK POLSKA . RAIFFEISEN-LEASING POLSKA . RAIFFPOL . RECKITT BECKINSER POLSKA . REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI TYCHY . REMES . REMSOD . REMY AUTOMOTIVE . REYNAERS POLSKA . ROSSMANN SDP . ROSTI .  RR DONNELLEY EUROPE . SAMUELSON & NORDHAUS . SANOFI-AVENTIS . SANOFI-SYNTHELABO . SAUR NAPTUN GDAŃSK . SCANIA PRODUCTION SŁUPSK . SCHENKER . BTL . SELPOL . SFERIA . SIARKOPOL GDAŃSK . SIGMAKALON DECO POLSKA . SONION POLSKA . SPEC . SPSK AKADEMIA MEDYCZNA W GDAŃSKU . STABILATOR . STEINFOFF MOBEL GRUPPE KLOSE . STOMIL . STU ERGO HESTIA SA . SZPITAL ŚW. JANA W STAROGARDZIE . TELEKOMUNIKACJA KOLEJOWA . TELEKOMUNIKACJA POLSKA . TELEKOMUNIKACJA POLSKA-POLPAK . TELZAS . THOMSON TECHNICOLOR POLAND . TIETOENATOR RTS . TNT EXPRESS WORLDWIDE (POLAND) . TORFARM S.A . TOYOTA MOTOR POLAND . TP EMITEL . TPV . TYGODNIK OSTROŁĘCKI . UNIBUD BEP . UNILEVER POLSKA . UNIWERSYTET GDAŃSKI . UPC POLSKA . US PHARMACIA . VATTENFALL DISTRIBUTION POLAND . VECTOR . VECTRA . VITERRA BAUPARTNER POLSKA . VOLKSWAGEN BANK POLSKA . VOLKSWAGEN POZNAŃ . VOLVO POLSKA . WARBUD . WILBO . WYDAWNICTWO VERLAG DASHOFER . YARA POLAND . ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH . ZAKŁADY CHEMICZNE POLICE . ZAKŁADY CHEMICZNE ZACHEM . ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA . ZAKŁADY PRZEMYSŁU TŁUSZCZOWEGO OLVIT . ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI WARSZAWA . ZESPÓŁ ELEKTROCIEPŁOWNI WYBRZEŻE . ZIPP . ZJEDNOCZONE PRZEDSIĘBIORSTWO ROZRYWKOWE . ZKM W GDAŃSKU . ZNTK “MIŃSK MAZOWIECKI.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>